Dzień Bezpiecznego Internetu 2024

Po raz kolejny w naszej szkole obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI).

Wydarzenie to organizowane jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Początkowo w wydarzeniu brały udział jedynie państwa europejskie, od kilku lat DBI angażuje państwa z całego świata. W tym roku hasło przewodnie akcji to „Działajmy razem”, bo tylko w ten sposób możemy sprawić, by środowisko wirtualne było bezpieczne dla naszych uczniów.
Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami przygotował z tej okazji szereg działań.

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na najciekawszy plakat lub prezentację multimedialną związaną z DBI 2024. Tematyka: ”Bądź bezpieczny w Internecie”.

Prace konkursowe uczniowie składają do nauczyciela matematyki p. Agnieszki Śpiewak w terminie do 6 lutego 2024 roku. Prace można wysłać na maila nauczyciela: a.spiewak@zs-wolomin.pl.

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela nauczyciel matematyki p. Agnieszka Śpiewak.
Przewidziane nagrody!!!