Taneczne Ferie z Powiatem

📯📯📯𝑻𝒂𝒏𝒆𝒄𝒛𝒏𝒆 𝑭𝒆𝒓𝒊𝒆 𝒛 𝑷𝒐𝒘𝒊𝒂𝒕𝒆𝒎 📯📯📯
Adam Lubiak – Starosta Wołomiński i Dyrektor Zespół Szkół w Wołominie Ul. Legionów 85 Marianna Przystupa zapraszają na bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży👩🏻‍👱🏻‍♂️ organizowane w dniach 1️⃣5️⃣2️⃣6️⃣ stycznia w godzinach 12:00 – 21:00 𝐰 𝐙𝐞𝐬𝐩𝐨𝐥𝐞 𝐒𝐳𝐤ół 𝐰 𝐖𝐨ł𝐨𝐦𝐢𝐧𝐢𝐞 𝐔𝐥. 𝐋𝐞𝐠𝐢𝐨𝐧ó𝐰 𝟖𝟓.
Zaplanuj swój czas z Powiatem, liczba miejsc ograniczona –
💣💣DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ💣💣
na adres e-mail 📧 mlodziez@powiat-wolominski.pl
Informacje dostępne pod numerem telefonu
☎️22 346 11 05
🤾Pasjonuje Cię sport – przyjdź na zajęcia sportowe w godzinach 12:00-15:00 i rozwijaj swoje umiejętności w siatkówce i tenisie stołowym 🏓
🕺Uwielbiasz tańczyć?
Przyjdź na zajęcia taneczne w godzinach 15:00-21:00 i ucz się:
🤩𝐇𝐢𝐩-𝐇𝐨𝐩𝐮,
🤩𝐙𝐮𝐦𝐛𝐚 𝐃𝐚𝐧𝐜𝐞,
🤩𝐅𝐫𝐞𝐞𝐬𝐭𝐲𝐥𝐞’𝐮.
pod okiem wybitnej instruktorki, jaką jest 𝑰𝒌𝒂 𝑫𝒂𝒏𝒄𝒆𝒓𝒔𝒌𝒂 💃
Zapewniamy przekąskę 🤩
Ika Dancerska jest dyplomowanym instruktorem tańca z wieloletnim doświadczeniem.
👉Ukończyła Szkołę Taneczną p.Danuty Trylskiej dla instruktorów w Warszawie na kierunku taniec towarzyski otrzymując dyplom z oceną bardzo dobrą wydany przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. 👉Stale się szkoli. Poza tańcem towarzyskim, zajmuje się również innymi formami robiąc choreografie dla zespołów tańca nowoczesnego i hip-hopu, zajmuje się również salsą, disco, afro, funki, a także tańcem ludowym.
👉Przez 4 lata pracowała z dziećmi mającymi niepełnosprawność umysłową w szkole specjalnej przy ul. Głogowej w Warszawie.
👉Przez kilka lat prowadziła szkolenia taneczne dla instruktorów tańca z zakresu disco w Poznaniu.
👉Od 2011 r. jest licencjonowanym instruktorem ZUMBY (między innymi Zumba Kids).