Warsztaty motywacyjne

Uczniowie 3 klas wielozawodowych mieli okazję uczestniczyć w warsztatach motywacyjnych zorganizowanych przez OHP Wołomin 7-36 Hufiec Pracy w Wołominie Choć każdy z nich już dawno wybrał swój przyszyły zawód była to okazja do nazwania własnych mocnych stron, które sprawią, że w przyszłości będą lepiej radzić sobie nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Jest to pierwszy krok wejścia w dorosłe życie.
Spotkanie było świetną okazją do poznania sposobów motywowania się w sytuacjach, kiedy coś nie wychodzi, kiedy się nie chce, a przede wszystkim do tego, żeby lepiej poznać samego siebie.
Warsztaty spotkały się z aprobatą uczniów, którzy chętnie i aktywnie w nich uczestniczyli. Bardzo dziękujemy
Małgorzata Czeżyk-Czyżycka