You are currently viewing Zakończenie roku klasy 4TH

Zakończenie roku klasy 4TH

Dzisiaj odbyło się zakończenie roku klasy 4tg – maturalnej.
„Tak niedawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas” – tymi słowami piosenki Pani Dyrektor Marianna Przystupa przywitała uczniów. Zachęciła ich, aby nie tracili wiary w swoje możliwości, bo każdy ma ważną rolę do spełnienia i istotne jest, aby pamiętać o osobach, które nas ukształtowały.
Klasa 4tp przygotowała część artystyczną, wykonała utwory „Przeżyj to sam ” i „To już było”.
Wychowawczyni 4tg Pani Wicedyrektor Magdalena Pawlonka przekazała uczniom myśl: „Ten dzień to początek Waszego dorosłego życia. Życia, które czasem jest ciekawe, szczęśliwe, ale bywa również trudne, wymagające podejmowania ważnych decyzji. Cokolwiek wybierzecie, jako swój życiowy projekt, starajcie się to robić z pasją i miłością.”
P.S. A tymczasem niech Pani Matura łaskawą Wam będzie.