You are currently viewing Zwiedzanie hotelu SOFITEL Warsaw Victoria

Zwiedzanie hotelu SOFITEL Warsaw Victoria

Wycieczka przedmiotowa – Zwiedzanie hotelu SOFITEL Warsaw Victoria 🏨🛎️ ul. Królewska 11, Warszawa

W dniach 09 i 10 kwietnia 2024 r. tym razem uczniowie klas pierwszych – technik hotelarstwa i technik organizacji turystyki – mieli niepowtarzalną okazję zwiedzić pięciogwiazdkowy hotel w centrum Warszawy. Dzięki uprzejmości pracowników obiektu uczniowie zapoznali się z układem funkcjonalnym pomieszczeń w hotelu, jego strukturą organizacyjną, zakresem świadczonych usług oraz organizacją obsługi gości. Młodzież  zwiedzała cały obiekt hotelowy, czyli nowoczesne pokoje, apartamenty, a w szczególności – apartament prezydencki i sale:  konferencyjne, bankietowe, restauracje à la carte i śniadaniową,  lobby bar. Managerowie hotelu opowiedzieli młodzieży o swojej pracy i zaprosili uczniów do odbycia w nich praktyk zawodowych, z czego na pewno skorzystają. Usłyszeli również, że praca w hotelach jest bardzo przyjemna i satysfakcjonująca.

Wycieczka wzbudziła entuzjazm uczniów i zachęciła do dalszego pogłębiania swojej wiedzy z hotelarstwa.