Wycieczka do Muzeum Post author:admin Post published:2024-11-22 Post category:Aktualności 19 listopada 2024 r. klasy 1LOh, 2pb i 3pb wraz z opiekunami p. Magdaleną Cegielską, p. Anną Miciukiewicz i p, Bernadettą Śliwą – Szczęsną, odwiedziły Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w Warszawie.https://rakowiecka37.pl/ Może ci się spodobać również Liceliada Piłka Nożna Chłopców 2025-10-05 Warsztaty Budowania Odporności 2023-04-19 Zakończenie roku szkolnego klasy 5TP 2025-04-26