Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie Post author:admin Post published:2025-04-10 Post category:Aktualności 9 kwietnia odbyły się mistrzostwa szkoły w badmintonie. Udział wzięło 27 zawodniczek i zawodników. Rywalizacja była zacięta w przyjaznej atmosferze z poszanowaniem zasad FairPlay. Dziękujemy uczestnikom za sportowe emocje i gratulujemy zwycięzcom. Klasyfikacja dziewcząt:1. Nicola Ł. 2 TH2 Zuzanna K. 2 LOs3. Kamila D. 1 THKlasyfikacja chłopców:1. Piotr S. 2 TC2. Szymon P. 2 LOs3. Dawid M. 2 LOs Może ci się spodobać również 3 miejsce w badmintonie 2025-11-09 Rekrutacja 2026/2027 2026-05-12 Zbiórka dla zwierząt 2025-12-23