Dnia 11 czerwca wzięliśmy udział w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Lekkoatletyce

Za nami niesamowite sportowe emocje, mnóstwo pozytywnej energii i zdrowej rywalizacji!
Choć pogoda była deszczowa i nie rozpieszczała uczestników
, nie zabrakło determinacji, uśmiechu i sportowego ducha.
Z dumą informujemy, że udało nam się wywalczyć:
3. miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet
3. miejsce w klasyfikacji generalnej mężczyzn
3. miejsce w sztafecie 4x400m mężczyzn
Indywidualnie:
To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy.
Gratulacje dla wszystkich uczestników – każdy, kto stanął na starcie, już jest zwycięzcą! 
Do zobaczenia na kolejnych sportowych wyzwaniach! 





