Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w Lekkoatletyce

Dnia 11 czerwca wzięliśmy udział w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Lekkoatletyce🏃‍♂️🔥
Za nami niesamowite sportowe emocje, mnóstwo pozytywnej energii i zdrowej rywalizacji!
Choć pogoda była deszczowa i nie rozpieszczała uczestników 🌧️, nie zabrakło determinacji, uśmiechu i sportowego ducha.
Z dumą informujemy, że udało nam się wywalczyć:
3. miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet🥉
3. miejsce w klasyfikacji generalnej mężczyzn🥉
3. miejsce w sztafecie 4x400m mężczyzn🥉
Indywidualnie:
🥉 Lena Chojnacka 1log- pchnięcie kulą
🥈Kacper Piątkowski 3pd – pchnięcie kulą
🥉Markuszewski Jakub 1tc- bieg na 100m
To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy.
Gratulacje dla wszystkich uczestników – każdy, kto stanął na starcie, już jest zwycięzcą! 🥇
Do zobaczenia na kolejnych sportowych wyzwaniach! 💪🏆