Mistrzostwa Szkoły w Siatkówce Post author:admin Post published:2025-12-09 Post category:Aktualności 8 grudnia odbyły się mistrzostwa Zespołu Szkół w siatkówce dziewcząt (dwójki). W zawodach wzięło udział 11 drużyn.Klasyfikacja:1 miejsce: Wiktoria Z. 5th i Zosia O. 3los2 miejsce: Nicola Ł. 3th i Natalia M. 3th3 miejsce: Alicja S. 3los i Emine T. 3th.Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestniczkom za zaangażowanie i grę fair play Może ci się spodobać również Rekrutacja 2026/2027 2026-05-12 Życzenia Wielkanocne 2025-04-18 Rocznica Powstania TON 2025-10-28