Wycieczka do Muzeum Post author:admin Post published:2024-11-22 Post category:Aktualności 19 listopada 2024 r. klasy 1LOh, 2pb i 3pb wraz z opiekunami p. Magdaleną Cegielską, p. Anną Miciukiewicz i p, Bernadettą Śliwą – Szczęsną, odwiedziły Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w Warszawie.https://rakowiecka37.pl/ Może ci się spodobać również Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej 2025-06-13 Jak rzucić palenie 2023-11-15 Nie daj się złapać w sieci – konkurs 2025-02-19