You are currently viewing #Szkoła do Hymnu

#Szkoła do Hymnu

W dniu 10 listopada dokładnie o 11.11 🙂 uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami odśpiewali hymn narodowy.🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱
Odbyła się akademia, podczas której p. Agnieszka Kuźnicka przedstawiciel Wydziału Edukacji i Kultury w imieniu Starosty Wołomińskiego wręczyła Stypendium Talent za wyniki w roku szkolnym 2022/2023. Nagrodzeni zostali: uczeń klasy III ✅Łukasz Popiel za wysokie osiągnięcia sportowe.
Nagrodzeni także są nasi absolwenci:
✅ Patryk Włodarczyk ✅Kamil Myśliwiec ✅Kacper Łobodziński ✅Wiktoria Czeredys  ✅Bartosz Usiński ✅Patryk Siembida
✅Kacper Nowak.
Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów🎉
Podczas uroczystości p. Dyrektor Marianna Przystupa podkreśliła momenty najważniejsze w naszej historii. Przez wiele lat Polacy doświadczali trudności, niepewności o losy kraju, ważne żebyśmy o tym pamiętali w obecnych czasach.
Wielu wzruszeń dostarczył nam przedstawiony przez uczniów program artystyczny przygotowany pod opieką p. Doroty Borówko i p. Agnieszki Sabali.