You are currently viewing Targi Pracy i Edukacji

Targi Pracy i Edukacji

14 marca 2024 roku w Powiatowym Centrum Kultury „Fabryczka” Powiatowe Centrum Kultury Fabryczkaw Wołominie odbyły się Targi Pracy i Edukacji Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie , w których uczestniczyli uczniowie kończący edukację w naszej szkole. Była to okazja do zapoznania się z zakresem oraz profilem działalności firm, zasadami rekrutacji, a także mieli możliwość zaprezentowania się we wstępnych rozmowach kwalifikacyjnych. Mogli poznać bogatą ofertę szkół, instytucji szkoleniowych i organizacji wspierających rozwój zawodowy i osobisty. Targi urozmaicone były prelekcjami wspierającymi wiedzę dotyczącą psychologii koloru, czy też rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne niezbędne w rozwoju przyszłej kariery zawodowej.
Małgorzata Czeżyk-Czyżycka